EN RU

Kalite Politikamız ve İş Güvenliği

  • Mevzuatlar ve standartlara uyarak nitelikli alt yapı -üst yapı projelerini ve genel müteahhitlik hizmetlerini gerçekleştirmek.
  • Entegre yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek.
  • Müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Kaynakları etkin ve planlı kullanarak, gelecek nesillere yaşanabilir ve temiz bir çevreyi miras bırakmak.
  • Perspektif Şirketler Grubu olarak müşteri odaklı bir anlayışla müşteri şartnamelerine belirtilen ürün/hizmet şartlarına harfiyen uymak suretiyle, topluma ve çevreye duyarlı, sürekli gelişmeye açık, gerçekleştirdiği taahhüt işlerinde uluslararası standartlarına uygun kaliteli ürün ve hizmet vermeyi taahhüt etmekteyiz.
  • Perspektif Şirketler Grubu attığı her adımda ve yürüttüğü tüm faaliyetlerde, çevrenin en az oranda etkilenmesini ve kirlenmenin asgari seviyede tutulmasına öncelik vermeyi şirket prensibi olarak kabul ederek, mevcut yönetmelik ve mevzuatlara uyarak, proje bütçelerinin sağladığı olanaklar çerçevesinde, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmak ve her yeni projede çevreyi koruma ve kirliliği önlemede sürekli iyileştirme sağlayarak gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak bir ortam bırakmayı çevre politikası olarak benimsemiştir.
  • Perspektif yapı projelerini uygulamaya koyarken çalışanların sağlığını güvenli ortamlar hazırlayarak sağlar. İş sağlığı ve güvenliğini en üst düzeyde kılmayı amaçlar, iş sağlığını ve iş güvenliğini mevzuatlara uygun bir şekilde optimum seviyede tutacak teknolojiyi ve yöntemleri uygulayarak iş kazalarını önlemek ve yok etmek için gereken önem ve titizlikten kaçınmaz ve sürekli insan sağlığını tehlike altına koyan riskleri bertaraf eder.


        Yönetim Kurulu

İletişim

Tatlısu Mh. Pakdil Sk. Perspektif Plaza
No: 5/7 Ümraniye - İSTANBUL

+90 (216) 540 50 80

+90 (216) 540 50 82